top of page

O nas

IF Custom to polska firma o zasięgu międzynarodowym, której fundamentem jest duże doświadczenie i pasja w zakresie produkcji oraz projektowania mebli na wymiar. Odpowiadamy na indywidualne potrzeby klienta z segmentu horeca czyli hoteli, restauracji, kawiarni. 

Mamy duże doświadczenie w realizowaniu projektów na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

 

Wszystkie nasze projekty realizujemy na najwyższym poziomie technologicznym oraz estetycznym.

Nasza wiedza i know-how w zakresie produkcji oraz projektowania pozwala na realizację inwestycji  w oparciu o wzory i modele z naszych kolekcji jak również zaproponowanych przez klienta. Takie elastyczne podejście wyróżnia nas na wymagającym rynku i pozwala na pełną satysfakcję klienta. 

 

Zadowolenie, rekomendacja naszych klientów jest naszym priorytetem i drogą do dalszego rozwoju.  

Zespół specjalistów IF Custom tworzy realizacje na najwyższym światowym poziomie.  Sytuuje nas w czołówce producentów mebli hotelowych. 

 

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

najlepsze materiały

starannie dobrani dostawcy

wykwalifikowana kadra 

najnowocześniejsze technologie 

trwałość

gwarantowana najlepsza jakość 

wyprodukowane w Europie

Zapraszamy do współpracy.

Nasz zespół

ANNA CHUDZIAK

ALICJA MALINOWSKA

BEATA PŁOSZAJ

If Custom oferuje swoim klientom stylowe modernistyczne donice oraz elementy małej architektury, wykonywane z tak unikatowych w polskim ogrodnictwie materiałów jak włókno szklane, twarde drewno tropikalne, aluminium czy stal Corten. Wzornictwo donic oraz elementów małej architektury opiera się na projektach najlepszych projektantów, dzięki czemu  produkty nadają ogrodom cech niepowtarzalności i ekskluzywności. 

Ponadto oferowane donice znakomicie komponują się w nowoczesnych wnętrzach, dostarczając wraz ze starannie wybranymi roślinami całkowicie nowej jakości minimalistycznym liniom i kolorom pomieszczeń.

If Custom obok dostarczania swoim Klientom wysokiej klasy produktów, służy również radą w zakresie indywidualnych projektów ogrodów oraz „zielonego” wystroju wnętrz. 

Firma współpracuje z najzdolniejszymi w kraju projektantami ogrodów oraz wnętrz, dzięki czemu może jednocześnie świadczyć kompleksowe usługi projektowe, starannie dopasowując do gustów i potrzeb swoich Klientów bogatą gamę swoich produktów zharmonizowanych z pięknymi i pasującymi do otoczenia unikalnymi roślinami.

bottom of page